Lata doświadczeń, ogromna wiedza i doskonałe wyczucie potrzeb rynkowych – na takich podwalinach została stworzona firma cookPRO. Właścicielem marki jest przedsiębiorstwo Soda Pluss sp. z o.o., funkcjonujące na rynku gastronomicznym od 2005 roku. Wyspecjalizowało się ono w początkowej fazie swojej działalności w imporcie i dystrybucji sprzętu gastronomicznego z Europy i Azji Południowo-Wschodniej. Z czasem, na fali dużych sukcesów i rosnącego zaufania wśród odbiorców, właściciele zdecydowali się na stworzenie własnej linii produktowej.

CookPRO - duży wybór i wysoka jakość

Soda Pluss ma w swoim przebogatym asortymencie sprzęty, urządzenia i akcesoria pozwalające kompleksowo wyposażyć takie lokale gastronomiczne, jak restauracje, kawiarnie, drink bary, puby, cukiernie, pizzerie a także różnego rodzaju obiekty zbiorowego żywienia (stołówki i kantyny pracownicze, stołówki szpitalne, szkolne i przedszkolne oraz stołówki w domach pomocy społecznej). Dla wszystkich osób prowadzących lokale gastronomiczne, bez względu na ich rodzaj, niezwykle ważne jest, aby sprzęty i urządzenia wykorzystywane w takim miejscu były nie tylko ergonomiczne i komfortowe w użytkowaniu, ale też trwałe i ekonomiczne. Wszystkie oferowane przez Soda Pluss produkty posiadają niezbędne certyfikaty i atesty bezpieczeństwa, a do ich produkcji wykorzystuje się solidne materiały, zapewniające bezproblemową pracę na lata. Urządzenia zakupione od tego producenta są objęte, w zależności od modelu, 12- lub 24-miesięczną gwarancją oraz serwisem pogwarancyjnym.

cookPRO w ofercie sklepu gastroprofit.pl

Ponieważ w sklepie gastroprofit.pl zawsze oferowane są sprzęty i akcesoria gastronomiczne najwyższej klasy, nie mogło wśród tych produktów zabraknąć propozycji marki cookPRO. Nie sposób wymienić wszystkich artykułów, a nawet kategorii, do których przypisane są te przedmioty, bo jest ich naprawdę sporo. Dość powiedzieć, że można wśród nich znaleźć zarówno skubarki do drobiu, wózki do pojemników GN, parowniki do pierożków Dim Sum, cyrkulatory zanurzeniowe do gotowania Sous Vide, jak i komplety końcówek dekoracyjnych do zdobienia ciast i deserów oraz czekoladziarki i podesty do fontanny czekoladowej. Produkty cookPRO charakteryzują się korzystnym stosunkiem jakości do ceny oraz trwałością i niezawodnością. Nawet użytkowane bardzo intensywnie (a przecież w gastronomii to norma), zapewniają komfort pracy na długi czas. Sprzęty są proste w obsłudze i bezpieczne, a te urządzenia, które mają być eksponowane (np. chłodziarki do soku, czy wspomniane już podgrzewacze do czekolady) mają atrakcyjny, nowoczesny design. Dodatkowym atutem jest szeroka oferta producenta – wieli przedsiębiorców prowadzących lokale gastronomiczne lubi mieć sprzęt i akcesoria od jednego producenta. To wiele ułatwia, bo można zamówić wszystko w jednym miejscu i mieć pewność, że jakość produktów będzie na podobnym poziomie.