Kompendium Wiedzy o KPO dla Gastronomii: Jak Skorzystać z Dofinansowań z Gastroprofit

Witaj w przewodniku, który pomoże Ci zrozumieć, jak Twoja działalność gastronomiczna może skorzystać z dofinansowań oferowanych przez Krajowy Plan Odbudowy (KPO) przy współpracy z Gastroprofit. Dzięki naszemu wsparciu i wiedzy pomożemy Ci otrzymać nawet 540 000 PLN dotacji na wyposażenie lub modernizację Twojej kuchni. Wartość inwestycji może osiągnąć 600 000 PLN.

Jak Uzyskać Dofinansowanie w Ramach KPO?

Aby ubiegać się o dofinansowanie w ramach Krajowego Planu Odbudowy, Twoja firma musi spełnić określone kryteria kwalifikacyjne. Dofinansowanie jest dostępne dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z sektora HoReCa, które odnotowały spadek obrotów o co najmniej 20% w latach 2020 lub 2021.

Kryteria Kwalifikacyjne do Otrzymania Wsparcia Finansowego

Aby zakwalifikować się do wsparcia finansowego, Twoje przedsiębiorstwo musi spełnić następujące warunki: należeć do sektora HoReCa, odnotować spadek obrotów o co najmniej 20% w latach 2020 lub 2021, nie rozpocząć realizacji przedsięwzięcia przed dniem złożenia wniosku, okres realizacji przedsięwzięcia nie może przekraczać 12 miesięcy od dnia jego rozpoczęcia oraz musisz prowadzić działalność gospodarczą w województwie, w którym zgłaszasz lokalizację przedsięwzięcia.

Limit Czasowy na Złożenie Wniosku

Istnieje ograniczony czas na złożenie wniosku o dotację. Start naboru wniosków planowany jest na I/II kwartał 2024 roku. Ważne jest, aby śledzić aktualne informacje i terminy na stronie internetowej Gastroprofit oraz w oficjalnych komunikatach.

Jakie Wsparcie Oferuje Gastroprofit?

Gastroprofit wspiera przedsiębiorstwa w uzyskaniu dofinansowania na zakup sprzętu gastronomicznego, mebli kuchennych, systemów wentylacji oraz innych inwestycji związanych z branżą HoReCa.

Dlaczego Warto Skorzystać z Dofinansowania?

Inwestycja w rozwój Twojej działalności gastronomicznej za pomocą środków z KPO to szansa na modernizację i rozbudowę infrastruktury kuchennej, poprawę jakości usług i zadowolenia klientów, zwiększenie efektywności operacyjnej i redukcję kosztów, wzmocnienie pozycji rynkowej i budowanie przewagi konkurencyjnej.

Rozpocznij Proces Aplikacji

Jeśli jesteś gotów skorzystać z możliwości, jakie oferuje Krajowy Plan Odbudowy, nie czekaj. Skontaktuj się z Gastroprofit już dziś, aby dowiedzieć się więcej i rozpocząć proces aplikacji. Nasz zespół ekspertów jest gotów wspierać Cię na każdym kroku drogi do uzyskania dofinansowania.

Odwiedź naszą stronę internetową Gastroprofit lub skontaktuj się bezpośrednio z naszym przedstawicielem, aby rozpocząć proces aplikacji i dowiedzieć się więcej o dostępnych możliwościach wsparcia dla Twojej działalności gastronomicznej.