W związku z pandemią koronawirusa sytuacja branży gastronomicznej stała się bardzo trudna. Ludzie związani z nią zawodowo gorączkowo szukają rozwiązań, które pomogą przetrwać ten trudny okres. Wszyscy mamy świadomość, że musimy odnaleźć się w nowych realiach i zdefiniować w nich swoje miejsce na nowo. Wiele obiektów gastronomicznych musiało wstrzymać pracę, a los setek tysięcy ludzi pracujących w gastronomii stał się niepewny jak nigdy wcześniej. Nie poddawajmy się! Wyjdziemy z tej sytuacji poobijani, ale wspierając się wzajemnie mamy szansę na przetrwanie. Jeśli się nie poddamy, istnieje duża szansa, że doświadczenie tego trudnego okresu wzmocni nas i pomoże radzić sobie z innymi kryzysami. GASTROPROFIT wychodzi z inicjatywą wsparcia wszystkich osób związanych z branżą gastronomiczną, które szukają rozwiązań na przetrwanie. Bierzemy aktywny udział w inicjatywach największych firm związanych z gastronomią oraz pracach stowarzyszeń lobbujących na rzecz naszej branży. Szukamy rozwiązań, dzięki którym Państwa biznes będzie mógł przetrwać, bo dzięki Wam przetrwamy my.

GASTROPROFIT jako firma społecznie odpowiedzialna wspiera polską gastronomię na wiele sposobów. Dzięki ogromnemu doświadczeniu zdobytemu w ciągu kilkunastu lat obecności w branży, służymy fachowym doradztwem i bezpłatnymi konsultacjami związanymi z przekształceniem działalności na formę cateringową, dostosowaną do obecnych możliwości.

Warto działać od razu! Nasza gastronomia ma szansę na metamorfozę, która teraz pozwoli przetrwać, a w przyszłości pozwoli zwiększyć dochody. Biznes wciąż może funkcjonować w oparciu o dostawę posiłków lub wydawanie ich na wynos. Zastanów się, które z serwowanych przez Ciebie dań, mogą dotrzeć do domu klienta. Zadbaj o estetyczną formę wydania. Dobrym przykładem mogą być firmowe torby dla dostawców. Jest to skuteczna i bardzo tania forma reklamy. Pomyśl - jeśli dostawca niesie smakowicie pachnący posiłek w firmowej torbie z dużym logo, jest duża szansa, że następnym razem zamówienie otrzymasz od sąsiada swojego klienta. Taka zmiana koncepcji może okazać się jedyną alternatywą dla obecnej, trudnej sytuacji wywołanej przez pandemię koronawirusa i przymusowe zamknięcie w czterech ścianach. Wielu Twoich klientów z pewnością zechce poprawić sobie humor ulubionym daniem z Twojego lokalu. 

Podstawową sprawą przy takiej zmianie jest oczywiście odpowiednie wyposażenie, które GASTROPROFIT oferuje w najlepszych cenach. Pamiętaj, że dbamy o doskonałe relacje z naszymi klientami. Zadzwoń lub napisz. Przedstaw swoją sytuację i oczekiwania. Nasi Doradcy pomogą dopasować odpowiednie wyposażenie, a także dopasują ofertę do aktualnych możliwości.

Przykładowe akcesoria przydatne w działalności z dowozem z oferty GASTROPROFIT:


TERMOSY DO ŻYWNOŚCI


Termos transportowy YATO

Termos do żywności EKO


KOCIOŁKI DO ZUP, GULASZU, BIGOSU

Kociołek do zupy STALGAST


TORBY GASTRONOMICZNE, PLECAKI, TORBY LUNCHBOX