Wielu entuzjastów kulinariów oraz profesjonalistów z branży gastronomicznej już od dawna korzysta z urządzeń marki Hendi. Ta holenderska firma jest doskonale znana ze swojej niezawodnej, wydajnej i przystępnej cenowo oferty. Dzisiaj przyjrzymy się bliżej trzem modelom grilli kontaktowych tej marki, które zyskały uznanie zarówno wśród profesjonalistów, jak i amatorów.

Grill Kontaktowy Ryflowany 22x23 Hendi 263501

Jednym z najbardziej uniwersalnych urządzeń, które Hendi ma do zaoferowania, jest grill kontaktowy 263501 Hendi. Jest to kompaktowy model, który posiada karbowaną powierzchnię grzewczą o wymiarach 22x23 cm, co czyni go idealnym do zastosowania w szerokim zakresie gastronomii. Urządzenie jest szczególnie polecane do opiekania pieczywa, mięs, warzyw, a także do szybkiego podgrzewania wszelkiego rodzaju produktów spożywczych. Zalety tego grilla to między innymi jego wysoka moc (1,8 kW), termostat z płynną regulacją temperatury, wytrzymałość i łatwość w utrzymaniu czystości.

Grill Kontaktowy PANINI Ryflowany 34x23 Hendi 263655

Następny w naszym zestawieniu jest grill kontaktowy PANINI 263655. Jest to wyjątkowo popularny model, który dzięki swojej wysokiej jakości wykonania, niezawodności i atrakcyjnej cenie zyskał uznanie wśród wielu użytkowników. Obudowa wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, natomiast płyty grzewcze są wykonane z żeliwa pokrytego powłoką ceramiczną, co zapewnia ich trwałość i doskonałe właściwości termiczne. Urządzenie wyposażone jest również w termostat z płynną regulacją temperatury oraz tackę na tłuszcz i resztki po grillowaniu.

Grill Kontaktowy Podwójny Ryflowany 48x23 Hendi 263709

Kończąc nasz przegląd, prezentujemy grill kontaktowy podwójny 263709. To urządzenie to prawdziwy bestia wśród grilli kontaktowych, dzięki swojej podwójnej funkcjonalności. Z ryflowanymi płytami grzewczymi o wymiarach 48x23 cm, ten grill nadaje się do niemal każdej kuchni, zarówno profesjonalnej, jak i domowej. Do zalet tego modelu należą między innymi duża moc (3,6 kW), termostaty z płynną regulacją temperatury, wysoka jakość materiałów i łatwość w utrzymaniu czystości.

Podsumowując, grille kontaktowe marki Hendi są niezawodnym wyborem zarówno dla profesjonalnych szefów kuchni, jak i dla amatorów kulinariów. Są one wydajne, łatwe do utrzymania i oferują doskonałe rezultaty, niezależnie od tego, co planujesz przyrządzić. Z pewnością znajdziesz model, który spełni Twoje oczekiwania i przekroczy je.