Każdy właściciel restauracji, pizzerii, stołówki, baru i każdego innego rodzaju lokalu gastronomicznego doskonale wie, że gastronomia to ciężki kawałek chleba. W tej branży liczy się najwyższa jakość, niezawodność, terminowość i gotowość do pracy. Żeby wspomóc Państwa w Waszym działaniu, powstała hurtownia gastronomiczna Gastroprofit z siedzibą w Krakowie.

Sprzęt gastronomiczny najwyższej jakości – oferta hurtowni Gastroprofit z Krakowa

Istniejemy na rynku od 2008 roku. Przez ponad dekadę prowadzenia działalności zapracowaliśmy na renomę oraz zaufanie wielu klientów, zarówno firmowych, jak i indywidualnych. Chcemy bowiem podkreślić, że swoją ofertę kierujemy nie tylko do właścicieli lokali gastronomicznych, ale też do osób, które szukają najwyższej jakości, profesjonalnego i niezawodnego sprzętu gastronomicznego do zastosowania w warunkach domowych. W asortymencie mamy produkty takich uznanych marek, jak Hendi, Stalgast, RM Gastro, Royal Catering, Potis, Furmis i wielu innych. Co więcej, sami również jesteśmy w stanie wykonać meble gastronomiczne ze stali nierdzewnej pod konkretne zamówienie.

HENDI | Kuchnia gazowa 6-palnikowa z piekarnikiem elektrycznym

STALGAST | Bemar stacjonarny z szafką 3-komorowy oddzielne sterowanie

Grill kontaktowy ryflowany 450x270 POTIS PK-2745

Stół chłodniczy do pizzy RCKT-90/70-G

FURMIS | Torba lunchbox na 4 pudełka podgrzewana

Kompleksowe wyposażenie gastronomii

Nasza oferta jest bardzo różnorodna i rozbudowana. Aby ułatwić Państwu znalezienie interesujących artykułów, podzieliliśmy ja na tematyczne kategorie. Wśród naszych propozycji znajdziecie m.in. urządzenia grzewcze, urządzenia służące do utrzymywania ciepła, sprzęt do chłodzenia i maszyny do obróbki mechanicznej a także naczynia, garnki, sztućce, pojemniki, akcesoria i urządzenia barmańskie, meble gastronomiczne, wszystkie artykuły niezbędne do wyposażenia pizzerii i kebabów oraz artykuły do czyszczenia.

HENDI | Stół nierdzewny z 2 zlewami 100x60x85 skręcany

STALGAST | Wózek z szafką drzwi suwane 1200x600

Usługi serwisowe

Na sprzedaży sprzętu i akcesoriów dla gastronomii nasze usługi się nie kończą. Jako dystrybutor i producent mebli nierdzewnych z Krakowa zapewniamy także kompleksową pomoc w zakresie serwisu zakupionego u nas sprzętu. Działamy głównie na terenie Krakowa i województwa małopolskiego, ale współpracujemy z punktami serwisowymi w całej Polsce, by zapewnić swoim klientom bezpieczeństwo i pewność, że w razie kłopotów, nie zostaną sami z problemem. Zatrudniamy doświadczonych fachowców i jesteśmy w stanie zdobyć części zamienne do wielu typów sprzętu gastronomicznego, w tym również i takich modeli, które nie są już dostępne w regularnej sprzedaży. Zapewniamy atrakcyjne, dostosowane do indywidualnych potrzeb warunki zakupów i finansowania.

Rzetelnie i z entuzjazmem podchodzimy do swojej pracy, dlatego poziom zadowolenia naszych klientów jest bardzo wysoki. Jeśli chcieliby Państwo uzyskać wycenę lub kompleksową ofertę dotyczącą wyposażenia Waszego lokalu gastronomicznego, albo macie jakiekolwiek inne pytania, zachęcamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub bezpośredniego – w naszej siedzibie w Krakowie.