Rozpoczynając swoją przygodę z gastronomią, czy też modernizując wyposażenie swojego obiektu, warto nawiązać współpracę z solidnym partnerem o ugruntowanej, a przede wszystkim stabilnej pozycji na rynku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firmy takie jak GASTROPROFIT są w stanie zagwarantować odpowiedni i optymalny dobór sprzętu dla Twoich potrzeb. Istotnym czynnikiem jest również współpraca hurtowni gastronomicznej z dużą ilością dostawców, importerów i producentów profesjonalnego sprzętu do gastronomii. Firma GASTROPROFIT cieszy się doskonałymi opiniami i nieustannie rosnącą grupą wiernych klientów, którzy nawiązują z GASTROPROFIT długotrwałe, atrakcyjne rabatowo, a przede wszystkim partnerskie zasady współpracy.

Specjalizacja firmy wyposażającej gastronomię

W branży wyposażenia gastronomii wiele firm próbuje działać w sposób mało odpowiedzialny i podejmuje się wyzwań, które często je przerastają, sprawiając kłopot nie tylko sobie, ale przede wszystkim inwestorowi. Zupełnie odmienną strategię rozwoju obrała firma GASTROPROFIT, która od momentu powstania, opierając się na doświadczeniu współwłaścicieli i partnerów handlowych, małymi krokami zwiększała swój udział w rynku. Dzięki temu GASTROPROFIT rozbudowywało się w sposób stabilny, stopniowo realizując coraz większe zlecenia dla współpracujących z firmą inwestorów. Kluczem do sukcesu były cierpliwość w dążeniu do wyznaczonych celów oraz selekcja najlepszych pracowników w branży, bo to oni stanowią o sile GASTROPROFIT. Swoją ofertę GASTROPROFIT kieruje przede wszystkim do wszystkich zaczynających przygodę z gastronomią. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu GASTROPROFIT w sposób perfekcyjny realizuje projekty gastronomiczne od podstaw. Zapewnia przy tym fachowe doradztwo, gwarantujące dobór odpowiednich rozwiązań w oparciu o preferencje klientów.

sprzęt gastronomiczny

Urządzenia, akcesoria i meble gastronomiczne

W ofercie GASTROPROFIT znajduje się blisko 50 tys. produktów, dzięki czemu możliwe jest dopasowanie parametrów urządzeń gastronomicznych i akcesoriów do potrzeb każdego użytkownika. Firma współpracuje ze wszystkimi liczącymi się producentami sprzętu do wyposażenia gastronomii zarówno w Polsce jak i na całym świecie. Dzięki rozbudowanej sieci partnerów handlowych, GASTROPROFIT realizuje zamówienia na produkty niedostępne w regularnej sprzedaży na polskim rynku. W działalności firmy GASTROPROFIT z Krakowa, jedną z kluczowych ról odgrywa produkcja mebli gastronomicznych na wymiar. Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży takich wyrobów sprawia, że w naszej firmie możliwa jest realizacja każdego, nawet bardzo nietypowego zlecenia. Stała współpraca z kadrą wykwalifikowanych konstruktorów, monterów i logistyków zapewnia najwyższą jakość produkowanych przez GASTROPROFIT mebli ze stali nierdzewnej, a wszystko to przy zachowaniu najkrótszych terminów w Polsce. Jako producent mebli nierdzewnych do gastronomii, wykonujemy m.in.:

  • stoły nierdzewne
  • baseny ze stali nierdzewnej
  • szafy nierdzewne
  • szafki wiszące ze stali nierdzewnej
  • regały nierdzewne
  • meble do zmywalni
  • meble magazynowe
  • nadstawki na stół
  • szafki grzewcze

Sprzedaż internetowa i stacjonarna

Stale rosnąca popularność handlu internetowego sprawia, że zakupy do gastronomii można z powodzeniem realizować na odległość. Od wielu lat GASTROPROFIT bardzo intensywnie rozwija się w zakresie sprzedaży internetowej, gwarantując pełen profesjonalizmu poziom obsługi przy zachowaniu atrakcyjnych cen. Dla klientów ceniących sobie bezpośredni kontakt, GASTROPROFIT oferuje możliwość wizyty w salonie sprzedaży z ekspozycją sprzętu gastronomicznego w Krakowie lub wizytę handlowców mobilnych na terenie całej Polski.

akcesoria gastronomiczne

Najważniejszy jest poziom obsługi

Firma GASTROPROFIT znana jest z przykładania wielkiej wagi do jakości obsługi. Daje się to odczuć już przy pierwszym kontakcie, gdy pracownicy z dużym zaangażowaniem przystępują do ustalenia wszystkich szczegółów, zwracając przy tym uwagę inwestora na drobiazgi, które mogły zostać przeoczone, a często mają duże znaczenie na dalszych etapach realizacji. GASTROPROFIT zapewnia kompleksową obsługę inwestycji gastronomicznych, pozostając w stałym kontakcie z klientem. Każdy kupujący otrzymuje indywidualnego doradcę, pełniącego również rolę opiekuna na każdym etapie transakcji. Dzięki rozbudowanej sieci serwisowej, GASTROPROFIT zapewnia doskonałą obsługę posprzedażową, a w razie wystąpienia jakiegokolwiek problemu z zakupionym sprzętem, organizuje szybką naprawę. Ma to duże znaczenie w przypadku lokali gastronomicznych, w których jak wiadomo każdy przestój powoduje wymierne straty. Z tego też względu istotną kwestią w działalności GASTROPROFIT jest szybkość działania przy zachowaniu najwyższych standardów obsługi. Polecamy więc GASTROPROFIT jako markę godną zaufania i jako solidnego partnera w branży gastronomicznej.