Fruwające nad posiłkami muszki, latające pod sufitem muchy czy irytujące komary – obecność nieproszonych gości w Twojej restauracji zostanie źle odebrana przez klientów. By do Twojego lokalu nie miały wstępu irytujące owady – wykorzystaj owadobójcze lampy. Zapewnią spokój nie tylko Tobie, ale i Twoim gościom, którzy będą mogli w spokoju cieszyć się pysznymi posiłkami.

1. Skargi klientów z powodu owadów

By Twoja restauracja nie wylądowała na liście "top najgorszych lokali w mieście" z powodu natrętnego robactwa – zamontuj wewnątrz pomieszczeń specjalne lampy owadobójcze. Urządzenie marki Stalgast posiada lampę UV do zwalczania latających owadów o zasięgu 50 metrów kw.! Sprzęt można zamontować na ścianie, podwiesić lub postawić w wybranym miejscu wewnątrz lokalu. Urządzenie jest ciche, dlatego nie zakłóci spokoju oraz rozmów gości. Jest również energooszczędne i bardzo wydajne, dlatego bije na głowę zwykłe lampy owadobójcze wykorzystywane do domowego użytku.

Może się zdarzyć, że fruwające po lokalu muszki i muchy w końcu wylądują w posiłku. Wpłynie to nie tylko na renomę lokalu gastronomicznego, ale również na możliwość wystąpienia zagrożenia epidemiologicznego. Owady roznoszą różne chorobotwórcze patogeny (wywołujące m.in. salmonellę) oraz pasożyty, dlatego tak istotne jest zastosowanie odpowiedniej ochrony. Również w pomieszczeniach dla gości zamontuj owadobójcze lampy. W ten sposób unikniesz nieprzyjemnych sytuacji, strat finansowych, a opinia o Twojej restauracji będzie niezachwiana.

3. Nieproszeni lokatorzy

Owady mogą stać się nie tylko chwilowym problemem. Jeśli odpowiednio szybko nie zareagujesz – Twoją kuchnię opanują wszędobylskie muchy Istnieje również ryzyko zalęgnięcia się owadów w trudno dostępnych miejscach, np. za szafkami w kuchni, lodówkami czy urządzeniami do podgrzewania potraw (ciepłe schronienie stwarza idealne warunki dla rozwoju larw). By uniknąć generalnych porządków oraz obowiązkowej dezynsekcji całej restauracji, pomogą Ci owadobójcze lampy z ognioodpornego tworzywa. Dzięki wyposażeniu w lep, martwe owady pozostaną w jednym miejscu i pozwoli to zachować odpowiednie warunki higieny w kuchni.

4. Naloty komarów na ogródki restauracyjne

W swojej restauracji dajesz możliwość spożywania posiłków na świeżym powietrzu? A może urządzasz na dworze uroczystości, takie jak wesele lub imprezy integracyjne? Nie zapomnij o tym, że wieczorami Twoich głodnych gości mogą irytować komary. Lampę owadobójczą marki Hendi możesz wykorzystać również na zewnątrz budynków. Jej skuteczne działanie pozwoli na spożycie posiłków w spokoju, bez konieczności ciągłego otrzepywania i odganiania gryzących owadów. Lampa działa w skuteczny sposób w zasięgu aż 150 metrów i jest wodoodporna.

5. Oszczędność pieniędzy

Zakup profesjonalnej lampy owadobójczej nie jest dużym wydatkiem. Jeśli weźmiemy pod uwagę koszty poniesione w związku z opanowaniem przez owady całego lokalu, utratą gości oraz renomy restauracji i niezbędną dezynsekcją, to zdecydowanie opłaca się mieć sprzęt owadobójczy. Wyposażenie lokalu gastronomicznego w lampy owadobójcze potraktuj jak inwestycję – Tobie, Twoim pracownikom oraz klientom będzie komfortowo w restauracji bez irytujących owadów.