Wyposażenie restauracji wymaga inwestycji w profesjonalne meble kuchenne. Nie chodzi jednak o takie same modele, jakie znajdują się w każdej domowej kuchni. Specjalne artykuły znajdują się w ofercie firmy HENDI, która już od wielu lat specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy urządzeń do lokali gastronomicznych.

Basen gastronomiczny HENDI

Na szczególną uwagę zasługuje basen gastronomiczny HENDI. Wszystkie tego typu meble powinny być wykonane ze stali nierdzewnej. Jest to materiał wytrzymały, odporny na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne, a także prosty w utrzymaniu czystości. W ofercie marki Hendi na szczególną uwagę zasługuje basen gastronomiczny nierdzewny 80x60x85. Model ten wyposażono w specjalny otwór pod baterię, dlatego można go sprawnie zamontować. Baseny gastronomiczne firmy HENDI wyróżnią się solidną konstrukcją, co w przypadku mebli gastronomicznych, znacznie bardziej eksploatowanych niż ich domowe odpowiedniki, ma ogromne znaczenie. Dużym udogodnieniem jest zastosowanie regulacji wysokości w nóżkach, co pozwala dostosować mebel do konkretnego pomieszczenia.
Basen gastronomiczny nierdzewny 80x60x85 | HENDI

Stoły ze stali nierdzewnej HENDI

Przygotowanie dużej liczby posiłków wymaga odpowiedniego stołu. Marka HENDI ma w swojej ofercie meble w różnych rozmiarach. Stoły gastronomiczne HENDI również są wykonane ze stali nierdzewnej. Można je używać jako miejsce do krojenia składników lub przestrzeń do przechowywania garnków.
Stół nierdzewny 60x60 skręcany | HENDI

Półki HENDI

Zachowanie porządku w restauracyjnej kuchni pozwala dobrze zorganizować pracę całego zespołu. Pomagają w tym także meble, np. wygodne w użyciu i przestronne półki gastronomiczne. Poszczególne modele marki HENDI posiadają specjalny rant tylny. Dzięki niemu zmagazynowane przedmioty nie wysuwają się i nie spadają.
Półka nierdzewna przestawna 140x30 | HENDI

Szafy kuchenne HENDI

Równie ważną rolę odgrywają szafy kuchenne o solidnej konstrukcji. Można w nich zmieścić składniki spożywcze (te, które nie wymagają przechowywania w kuchni), naczynia oraz małe urządzenia AGD. Specjalne przesuwne drzwi sprawiają, że dany model może zostać umieszczony w mniejszej przestrzeni, gdzie nie ma miejsca na otwieranie drzwi tradycyjnych.
Szafa przelotowa 80x50x180 skręcana | HENDI

Regały magazynowe HENDI

Kolejny istotny element wyposażenia kuchni to regały magazynujące. Mogą to być meble z półkami, które przypominają tradycyjne domowe modele lub specjalne regały na pojemniki. Wszystkie tego typu sprzęty pozwalają ławo przechować kuchenne elementy. Regały wykonane z aluminium są solidne i proste w utrzymaniu higieny.
Regał magazynowy 4 półki 60x40x180 skręcany | HENDI
Regał magazynowy aluminiowy na pojemniki GN 1/1 | HENDI
HENDI to obecnie jedna z najczęściej wybieranych firm przez restauratorów. Wszystkie meble posiadają atesty bezpieczeństwa i pozwalają w maksymalny sposób zachować higienę w kuchni, co jest obowiązkiem każdego właściciela lokalu. Duża różnorodność produktowa pozwala dobrać model idealnie dopasowany do profilu każdej restauracji.