Lokale serwujące mięsny przysmak, jakim jest kebab, powinny zwrócić szczególną uwagę na opiekacze do mięsa. To właśnie ten element stanowi największy atut przygotowanej potrawy i sprawia, że klienci będą chcieli wracać właśnie do naszej restauracji. Jakie obecnie urządzenia do kebaba są dostępne na rynku?

Grill kontaktowy HENDI

HENDI to aktualnie jedna z najlepszych marek specjalizujących się w produkcji sprzętów do lokali gastronomicznych. Marka przygotowała wysokiej klasy grill kontaktowy z podwójnymi płytami grzewczymi. Urządzenie wyróżnia się niezwykle wysoką mocą, dzięki czemu przygotowanie posiłków przebiega sprawnie. A właśnie ten element powinien determinować wybór opiekacza do kebaba. Sprzęt sprawdzi się przy przygotowaniu mięsa, bułek, warzyw. Powierzchnia grzewcza wykonana została ze specjalnych powłok ceramicznych, co sprawia, że żaden z elementów nie schodzi pod wpływem wysokich temperatur. Jest to także bardzo dobre rozwiązanie pod względem higienicznym. Ceramikę można bardzo szybko i sprawnie wyczyścić nawet z grubej warstwy tłuszczu.

Grill kontaktowy podwójny 48x23, ryflowany / gładki | Hendi

Opiekacz na gaz ziemny

Kolejny produkt marki HENDI to urządzenie przeznaczone do użytku w lokalach, gdzie korzysta się z gazu ziemnego lub butlowego. Opiekacz dostępny jest w zestawie razem z grillem kontaktowym oraz specjalnym nożem do każdego rodzaju mięsa. 4 palniki pozwalają na sprawną obsługę klientów. Na uwagę zasługują także ergonomiczne uchwyty, które pozwalają dostosować ustawienie sprzętu do aktualnych potrzeb pracowników. Dysze na propan-butan (gaz z butli) są wygodne w użyciu. Ząbkowany nóż jest bardzo ostry i poradzi sobie z każdym, nawet twardym mięsem.

Opiekacz do kebaba + nóż elektryczny + grill PANINI | HENDI

Opiekacz do kebaba Potis

Kolejny ciekawy zestaw stanowiący podstawowe wyposażenie lokalu gastronomicznego serwującego kebaba, to urządzenia marki Potis. Ergonomiczny kształt zapewnia komfortową pracę na wysokim poziomie. Stal nierdzewna wysokiej klasy jest bardzo wytrzymała i odporna na uszkodzenia mechaniczne. Jest to materiał bardzo prosty w utrzymaniu czystości, co pozwala zachować higieniczne warunki przygotowania posiłków. Do zestawu dołączono wysokiej klasy ostry nóż do mięsa. Moc sprzętu opiekacza do kebaba pozwala sprawnie obsłużyć nawet większą liczbę klientów.

Opiekacz Potis GD4 + nóż S120 + grill PANINI ZESTAW

Pojedynczy grill kontaktowy GREDIL

Nie każdy lokal dysponuje odpowiednią ilością przestrzeni, by korzystać ze sprzętów większych gabarytów. Do mniejszych restauracji bądź popularnych obecnie food tracków warto zakupić pojedynczy grill kontaktowy GREDIL. Sprzęt zajmuje mało miejsca, a jest przy tym wyposażony w bardzo mocne grzałki, które pozwalają szybko i sprawnie podgrzać mięso, bułki, warzywa czy zapiekanki. Taka różnorodność szczególnie przydaje się w restauracjach z urozmaiconym menu. Maszynę można bez problemu umyć za pomocą zwykłych środków czyszczących. Grill nie jest bardzo ciężki, dzięki czemu z powodzeniem można go przestawić w dowolne miejsce.

Grill kontaktowy, pojedynczy, 1800W | GREDIL

Kupując opiekacz do kebaba, warto pamiętać o dopasowaniu mocy i rozmiarów do liczby obsługiwanych gości. W ten sposób sprzęt spełni wszystkie swoje zadania.