Z profesjonalnego sprzętu gastronomicznego korzystają nie tylko hotele, restauracje, bary i bistra, ale też prywatni użytkownicy, którzy chcą mieć w swojej kuchni urządzenia i akcesoria najwyższej klasy. Wybierając produkty dla siebie, warto kierować się nie tylko renomą danego producenta, ale też warunkami zakupu, serwisu i cenami, jakie oferuje dystrybutor.

Sprawdzony i zaufany dostawca sprzętu gastronomicznego to podstawa

Kupując wyposażenie gastronomii, które – powiedzmy to sobie szczerze – nie należy do najtańszych, każdy klient chce mieć pewność, że zaopatruje się u zaufanego, rzetelnego i uczciwego sprzedawcy, który w razie jakichkolwiek kłopotów udzieli pomocy i zadba o to, by kontrahent był zadowolony z transakcji. Gastroprofit to hurtownia gastronomiczna w Krakowie z ponad 10-letnim doświadczeniem na rynku. Wiedza, pasja i rzetelne podejście do każdej transakcji są bardzo ważne w budowaniu wzajemnego zaufania i długofalowej współpracy. Oprócz dystrybucji i produkcji sprzętu gastronomicznego, nasza oferta obejmuje także usługi serwisowe.

Szeroki asortyment

Chyba każdy, kto zaopatruje swój lokal gastronomiczny, albo szuka dobrej jakości sprzętu do domowej kuchni uzna za wygodne i korzystne, jeśli we wszystko będzie mógł się zaopatrzyć w jednym miejscu. Możliwość zamówienia wszystkiego u jednego dostawcy oznacza nie tylko mniej kłopotów i zachodu z dostawą, ale też zazwyczaj o wiele korzystniejsze ceny, choćby z tego powodu, że za wysyłkę płaci się tylko raz. Poza tym łatwiej jest „zapanować” nad listą potrzebnych rzeczy, jeśli nie musimy ich szukać w wielu różnych sklepach. Bardzo pomocne jest takie podzielenie oferty, które ułatwia szybkie znalezienie potrzebnych rzeczy. Czytelna klasyfikacja i wydzielenie tematycznych kategorii pomogą zaoszczędzić czas.

POLGAST | Okap gastronomiczny 180x70 przyścienny skrzyniowy

HENDI | Kebab elektryczny opiekacz 4-palnikowy

STALGAST | Wózek kelnerski 3-półkowy 1200x600x950

Solidne produkty

Dobra cena, szeroki wybór i korzystne warunki zakupu muszą iść oczywiście w parze z wysoką jakością samych produktów. Jako producent mebli nierdzewnych i dystrybutor sprzętu oraz akcesoriów gastronomicznych wysokiej klasy wiemy, jak istotna jest w tej branży niezawodność, solidne wykonanie oraz pewność, że urządzenia, z których korzystamy, będą służyły wiele lat. To właśnie dlatego zdecydowaliśmy, że w asortymencie naszej hurtowni znajdzie się miejsce wyłącznie dla sprzętu renomowanych producentów. Przemyślane i stworzone z przeznaczeniem do wykorzystania w profesjonalnych kuchniach sprzęt i akcesoria bardzo ułatwiają i usprawniają pracę, co potwierdzi każdy, kto kiedykolwiek miał okazję w takim miejscu pracować.