Dobry projekt zmienia jakość życia, dlatego Hendi nieustannie pracuje nad tym, by sprzedawane produkty cechowała przemyślana forma. Nieustannie należy podążać za trendami i szukać nowych rozwiązań. Do grona projektantów HENDI dołączył w 2019 roku Robert Bronwasser.

Enjoy everyday design! 

Robert Bronwasser jest niezwykle cenionym projektantem przemysłowym, który ma ambicje, by proste i pospolite rzeczy stały się dzięki jego pracy efektywne, niebanalne i niezapomniane.

Wizja

Jego wizja: dobry sprzęt to taki, który atrakcyjnie wygląda, jest wygodny, ergonomiczny oraz pomocny dla użytkownika. Pracę nad nową linią rozpoczął od analizy potrzeb Szefów kuchni – nie tworzy dla samego projektowania – kreuje koncepcje celujące w Wasze potrzeby:

Szefowie kuchni chcą mieć kontrolę nad swoimi narzędziami pracy, chcą widzieć ustawienia urządzeń z drugiego końca kuchni. Urządzenia w kuchni muszą być praktyczne.

Wykonanie i użyteczność

Zamiast przycisków na ekranach dotykowych, szefowie kuchni wolą pokrętła oraz włączniki, przy czym konieczna jest możliwość ich obsługi mokrymi rękoma. Szefowie kuchni zwracają uwagę na design, ale uważają, że zawsze powinien być on funkcjonalny”.

W efekcie powstały innowacyjne sprzęty. Przetestowaliśmy je dla Was: warniki, zaparzacze, miksery i palniki – doskonale służą w kuchni! Projektowane przez Niego urządzenia to 100% kreatywności i użyteczności.

Sprawdź ofertę produktów zaprojektowanych przez Roberta Bronwassera!


Robert Bronwasser w ofercie GASTROPROFIT