Marka Stalgast jest doskonale znana wszystkim, którzy profesjonalnie związani są z gastronomią. Ten polski producent, posiadający już 30 lat doświadczenia na rynku, świadczy bardzo szeroki zakres usług, związanych nie tylko z dystrybucją wysokiej klasy sprzętu i akcesoriów dla gastronomii, ale też różnorodnymi szkoleniami i propagowaniem wiedzy na temat współczesnych standardów obowiązujących w branży.

Szeroka oferta, dostosowana do indywidualnych potrzeb

Stalgast jest nie tylko producentem sprzętu gastronomicznego, ale też dystrybutorem urządzeń i akcesoriów innych marek, takich jak m.in. Sunnex, Samsung, Sanelli, Brema Ice Makers, Ohaus, Unox i Waring Commercial. W stałej sprzedaży firma ma około 4000 produktów. Oparta na tradycji i doświadczeniu rodzinnym firma stale się rozwija i predestynuje do roli jednego z liderów na rynku europejskim. Zaufanie, jakim się cieszy wśród swoich klientów, to wynik naprawdę ciężkiej pracy, ciągłego rozwoju oraz w pełni profesjonalnego podejścia. W ofercie sklepu gastroprofit.pl można znaleźć bardzo wiele propozycji tej polskiej marki.

Urządzenia gastronomiczne Stalgast

Wybór profesjonalnych sprzętów i urządzeń Stalgast dla gastronomii jest naprawdę imponujący i szeroki. Wszystko po to, by zapewnić swoim odbiorcom możliwie najbardziej kompleksową ofertę i tym samym ograniczyć trudności związane z zaopatrzeniem. Skoro w jednym miejscu można kupić wszystko, co potrzebne do prowadzenia restauracji czy kawiarni, to po co szukać gdzie indziej? Wśród urządzeń gastronomicznych marki Stalgast dostępne są m.in. urządzenia grzewcze (frytownice, gofrownice, grille kontaktowe i wolnostojące, kuchenki i kotły, makaroniarki, maszyny do popcornu, podgrzewacze, opiekacze, patelnie, warniki, witryny i wiele, wiele innych). Wszystkie są wykonane z materiałów najwyższej jakości i z wykorzystaniem najnowszych technologii, co zapewniam im trwałość, a użytkownikom – komfortowe z nich korzystanie.

Urządzenia chłodnicze Stalgast

Kolejna kategoria sprzętów firmy Stalgast, które mamy w ofercie, to urządzenia chłodnicze. Zaliczają się do niej wszelkiego typu chłodziarki, dystrybutory do napojów i lodów, granitory, komory chłodnicze i mroźnicze, lodówki, łuskarki do lodów i maszyny do lodów ale też np. szafy do sezonowania mięsa. Wszelkie nowe trendy gastronomiczne są przez Stalgast pilnie śledzone, by móc dostosować aktualną ofertę do zmieniających się potrzeb i preferencji klientów restauracji, barów i kawiarni.

Pozostałe propozycje od marki Stalgast

Można by naprawdę długo wymieniać produkty, które ma w swojej ofercie firma Stalgast. Wszystko, o czym można pomyśleć, że może przydać się w lokalu gastronomicznym, z pewnością jest dostępne w portfolio marki, włącznie z takimi detalami, jak tabliczki rezerwacyjne. Na stronie gastroprofit, oprócz wskazanych wcześniej, produkty Stalgast zostały umieszczone w takich kategoriach, jak obróbka mechaniczna, zmywarki gastronomiczne, urządzenia AGD i ciągi kuchenne. W sumie w asortymencie mamy blisko 7000 artykułów tej marki, dostosowanych do potrzeb zarówno małej, jak i dużej gastronomii.

Zobacz więcej informacji o Stalgast lub wybierz interesujący Cię produkt.