Stalgast to ekspert w dziedzinie gastronomii, który działa na rynku od przeszło ćwierćwiecza. Polskie przedsiębiorstwo nie tylko produkuje wysokiej jakości sprzęt do restauracji, barów itd., ale również zajmuje się doradztwem, gwarantując fachową pomoc osobom realizującym się w biznesie gastronomicznym. Gastroprofit – jesteśmy kluczowym dystrybutorem produktów wspomnianej marki.

Doświadczenie, ciężka praca i rozwój – znaki rozpoznawcze firmy Stalgast

Początkowo niewielka firma może zamienić się w przedsiębiorstwo, które zapewnia restauratorom kompleksową obsługę. Stalgast stanowi przykład takiej metamorfozy. Dzięki doświadczeniu i innowacyjności producent dostarcza na rynek produkty, które są doskonale przemyślane i genialne w swojej prostocie. Sprzęt marki Stalgast można podziwiać m.in. na Międzynarodowych Targach Host w Mediolanie.

Stalgast – produkty kreowane przez markę

Jednym ze skutków współpracy z marką Stalgast jest szeroka oferta, jaką przygotowaliśmy dla naszych Klientów. W sklepie GASTROPROFIT.PL znajdą Państwo profesjonalne sprzęty gastronomiczne, takie jak np.:

  • Kuchnie

Sprawna i odpowiednio duża kuchnia (elektryczna lub gazowa) to podstawowy element wyposażenia każdej restauracji. Ważne, by sprzęt był nie tylko wytrzymały, ale również funkcjonalny i dostosowany do potrzeb użytkowników.

  • Zmywarki

W każdej profesjonalnej kuchni powinna znaleźć się również zmywarka, która nie tylko myje, ale również wyparza naczynia, sprzyjając zachowaniu najwyższych standardów czystości.

  • Bemary

Podgrzewacz to jeden z kluczowych sprzętów, jakie powinna posiadać firma cateringowa. Dzięki niemu ciepłe potrawy zawsze mają odpowiednią temperaturę.

[
  • Ekspresy do kawy

Świeżo zmielona, aromatyczna kawa poprawia nie tylko dodaje energii, ale również poprawia nastrój. Aby ją przyrządzić, trzeba posiadać sprzęt wysokiej klasy.

  • Chłodziarki

Świeże produkty i schłodzone napoje – jeśli posiada się w lokalu odpowiedni sprzęt, można zaspokajać różne potrzeby klientów.

  • Blendery barowe

Stalgast produkuje również sprzęty barowe, przy użyciu których można przyrządzać np. smakowite drinki.

  • Dozowniki i płyny myjące i nabłyszczające

Ważne, by w kuchni znajdowały się również dyspensery np. na mydło oraz środki czystości ułatwiające m.in. usuwanie zabrudzeń.