Każdy klient lokalu gastronomicznego chce, by potrawy, które zamówił z dowozem, dotarły do niego odpowiednio ciepłe, a nawet gorące. Zimna pizza z zastygłym serem nie jest tym, o czym marzy osoba zamawiająca jedzenie w chłodny jesienny lub zimowy wieczór. Aby dostarczać klientom pyszne i apetyczne dania, niezbędne są torby podgrzewane służące do transportu żywności.

Transport pizzy – najskuteczniejsze rozwiązania

Zakup torby podgrzewanej dobrze jest uzależnić m.in. od producenta. Firmy, które starają się zaspokajać potrzeby konsumentów, zwykle oferują modele sprzyjające realizowaniu usług na najwyższym poziomie. Furmis to polska marka, na którą z pewnością warto zwrócić baczniejszą uwagę w tym kontekście. Atutem toreb Furmis jest jakość wykonania oraz materiały, które nie tylko zapewniają izolację termiczną, ale również gwarantują komfort podczas czyszczenia. Modele stworzone z myślą o przewożeniu dużych pudełek z pizzą są dodatkowo wyposażone w usztywnienie czy takie drobiazgi, jak np. przezroczysta kieszeń, w której można umieścić rachunek. Ich główna zaleta to jednak maty grzewcze, dzięki którym temperatura we wnętrzu może wynosić nawet 85 stopni Celsjusza.
torba do transportu
 
torba do żywności

Transport innych potraw

Niektóre modele toreb Furmis są dodatkowo wyposażone w system bag on bag, dzięki czemu można spiąć kilka egzemplarzy ze sobą. Takie rozwiązanie sprzyja realizacji jednego dużego lub kilku zamówień jednocześnie. Każdy model posiada specjalne rzepy umożliwiające regulację, a tym samym podnoszące komfort pracy dostawcy. Wymiary oraz budowa niektórych toreb umożliwiają transport nie tylko pizzy, ale także innych dań znajdujących się w menu Twojego lokalu. Usztywniona konstrukcja stanowi dodatkowe zabezpieczenie i zapobiega przemieszczaniu się, a co za tym idzie, także uszkodzeniom opakowań.
torba furmis
 
podgrzewana torba do żywności
Torby marki Furmis posiadają atesty, dzięki czemu ich stosowanie w profesjonalnej gastronomii jest całkowicie bezpieczne i pewne. Furmis to doświadczony producent, obecny na rynku od ok. 20 lat. Jedną z istotniejszych cech firmy jest innowacyjność. To właśnie chęć czynienia produktu coraz lepszym sprawiła, że torby wykonywane są z wytrzymałego nylonu, a nie jak dotychczas z kodury. Warto zwrócić uwagę także na stosowanie systemu zamykania, którego podstawą nie są rzepy dość szybko tracące swoje właściwości, ale magnesy, które mogą niezawodnie służyć nawet przy długotrwałej i intensywnej eksploatacji. Profesjonalny sprzęt to jeden z filarów biznesu gastronomicznego. Inwestując w sprawdzone, pewne i trwałe rozwiązania, dajesz klientom dokładnie to, czego oczekują – przepyszne jedzenie, które nie traci niepowtarzalnych walorów smakowych również wtedy, gdy nie jest serwowane w lokalu. W ofercie Gastroprofit.pl znajdziesz szeroki wybór toreb do transportu pizzy zarówno w wariantach standardowych jak również z usztywnieniem, podgrzewaniem oraz połączeniem tych wersji.