Stalgast to jedna z najbardziej znanych i cenionych marek w branży gastronomicznej. Jej oferta jest bardzo szeroka i obejmuje m.in. wysokiej klasy urządzenia chłodnicze. Na gastroprofit.pl można znaleźć duży wybór tych urządzeń w konkurencyjnych cenach.

Witryna chłodnicza na ciasta 78 l

Ta niewielka witrynka chłodnicza jest zaskakująco funkcjonalna i praktyczna. Można ją z powodzeniem użytkować w restauracjach, kawiarniach, barach, hotelach i cukierniach, ale sprawdzi się również w domu. Oświetlona od wewnątrz i przeszklona ze wszystkich czterech stron, zapewnia doskonałą ekspozycję znajdujących się w środku ciast, deserów, koktajli itp. Dzięki wymuszonymi obiegowi powietrza, temperatura utrzymuje się na jednakowym poziomie, a to stanowi gwarant świeżości. Dodatkowe elementy wyposażenia to trzy półki i pojemnik na skropliny. Funkcja automatycznego odszraniania to jeszcze jeden atut tego urządzenia.

Szafa chłodnicza lodówka 350L

Ta w pełni profesjonalna szafa chłodnicza sprawdzi się doskonale jako element wyposażenia cukierni. Wyposażona jest w trzy solidne półki o nośności 8 kg. Cichy agregat zapewnia komfortowe warunki użytkowania, a wymuszony obieg powietrza pozwala utrzymać wewnątrz optymalną temperaturę i zachować świeżość przechowywanych w środku ciast i deserów. Ustawienia temperatury można z łatwością regulować dzięki umieszczonemu w obudowie elektronicznemu sterowników z wyświetlaczem. Szafa jest zamykana na klucz i posiada funkcję automatycznego odszraniania.

Nadstawka chłodnicza przeszklona 5x GN 1/4

Ten produkt przeznaczony jest do lokali gastronomicznych, w których zachodzi potrzeba przechowywania produktów spożywczych w niskiej temperaturze, więc będzie odpowiedni zarówno do cukierni, jak i restauracji, barów, kebabów, pizzerii i wielu, wielu innych. Do jego wykonania wykorzystano wysokiej jakości stal nierdzewną, zapewniającą wysoki poziom higieny użytkowania i łatwość w utrzymaniu czystości. Posiada elektroniczny sterownik do ustawiania optymalnego poziomu temperatury oraz funkcję odszraniania. Pojemniki GN nie wchodzą w skład zestawu.

Stół chłodniczy do pizzerii 5x GN 1/6

Ten stworzony z myślą o potrzebach takich lokali gastronomicznych, jak pizzerie i restauracje, stół chłodniczy zapewnia komfortowe warunki pracy i zaskakuje swoją funkcjonalnością. Wyposażono go w solidny, higieniczny i łatwy w utrzymaniu czystości granitowy blat oraz pojemne szafki, służące do przechowywania półproduktów w odpowiednich warunkach. Obecność nadstawki pozwala na jeszcze lepszą organizację pracy – dzięki niej potrzebne artykuły są zawsze pod ręką. Zastosowane w tym modelu rozwiązania, takie jak wymuszony obieg powietrza, automatyczne odparowywanie skroplin, elektroniczna regulacja temperatury oraz funkcja automatycznego odszraniania, pozwalają na komfortowe i bezproblemowe użytkowanie. Pojemniki sprzedawane są oddzielnie.

Nasi fachowcy chętnie doradzą w wyborze najbardziej odpowiedniego modelu.