Firma Stalgast to wiodący producent sprzętów przeznaczonych do użytku w restauracjach lub w firmach cateringowych. Urządzenia wyróżniają się dużą mocą oraz wytrzymałością nawet przy wysokim stopniu eksploatacji. W ofercie producenta można znaleźć specjalne urządzenia grzewcze. Do czego mogą się przydać tego typu lampy w lokalach gastronomicznych?

Lampy grzewcze do ogrzewania ogródków

Firma Stalgast wyprodukowała wysokiej klasy lampy grzewcze do ogrzewania ogródków. Takie urządzenia nadają się przede wszystkim do ogrzewania przestrzeni pod stołami, np. tymi, na których wystawione jest jedzenie. Sprzęt sprawdzi się także w przypadku podtrzymywania wyższej temperatury dla gości w trakcie chłodniejszych dni. Halogenowe żarówki są bardzo trwałe, a cała lampa może być dowolnie przestawiana. Dzięki temu z łatwością uda się ją ustawić tak, by dopasować do potrzeb.

 STALGAST | Lampa grzewcza 1500 W podstołowa

Lampy wiszące Stalgast

Dużą popularnością cieszą się lampy wiszące Stalgast. Niektóre modele wyposażono w piloty pozwalające na łatwe dopasowanie usatwień. Kupując urządzenie, można wybrać spośród modeli oferujących różną moc. Najczęściej zakres mieści się w przedziale od 250 W do 500 W. Lampy typu LED zapewniają maksymalny stopień grzania oraz trwałość.

Lampa grzewcza wisząca LED z pilotem | STALGAST

Stoliki ogrzewające Stalgast

Ciekawym rozwiązaniem są stoliki ogrzewające Stalgast. Wodoodporne żarniki są osłonięte specjalną siatką. Produkty tego typu są stosunkowo lekkie, można jest ustawiać w dowolnym miejscu. Dzięki swojej wadze i kompaktowej formie nie ma problemu z przewiezieniem sprzętu. Wyróżniają się także eleganckim designem, który będzie pasował praktycznie do każdej przestrzeni.

STALGAST | Stolik barowy z funkcją ogrzewania

Parasole grzewcze Stalgast

W niektórych miejscach najlepszym wyborem okażą się parasole grzewcze. Kupując konkretne modele, warto sprawdzić specyfikację. Z reguły jest w niej podana informacja o zasięgu lampy. W przypadku parasoli jest to najczęściej około 20 metrów kwadratowych. Warto dodać, że to bardzo funkcjonalne urządzenia. Nie zajmują dużo przestrzeni i dobrze podtrzymują temperaturę.

STALGAST | Parasol grzewczy lampa grzewcza 205 cm

Lampy ogrzewające przestrzeń pod stołami

Utrzymanie odpowiedniej temperatury posiłków to jedno z głównych zadań sprzętów grzewczych. Firma Stalgast wyprodukowała serię lamp pod stoły. To właśnie dzięki nim podczas bankietów można z powodzeniem zapewnić dostęp do ciepłych potraw. Wszystkie modele są bardzo proste w montażu, można je przyczepiać w dowolnym miejscu. Tak jak inne produkty, także i te artykuły bez problemu uda się przewieźć samochodem do miejsca imprezy.

STALGAST | Lampa grzewcza 1500 W

Wszystkie urządzenia grzewcze firmy Stalgast charakteryzują się niezawodnymi mechanizmami, które nie się nie psują. Warto również zwrócić uwagę na ich design. Użycie odpowiednich materiałów sprawia, że lampy są odporne na uszkodzenia mechaniczne i nie odkształcają się pod wpływem wysokich temperatur. Dzięki temu można z nich korzystać przez wiele godzin. Eleganckie formy oraz kompaktowe kształty sprawiają, że produkty udaje się dopasować do każdego ogródka w wielu restauracjach oraz na większych bankietach, np. w hotelach.