Dlaczego gastroprofit.pl?

wygodne płatności


szybka wysyłka

WhatsApp
  • Maszyna Do Lodów Tajskich 690030001 Cookpro

Kod: 690030001
Brak w magazynie
6244.37
6244.37
Przewidywana wysyłka 2 dni
Dostawa 0
Kurier 0
Odbiór osobisty Kraków, ul. Danka 8/U14 0
Kurier pobranie 10
Dostępność Brak
EAN 5902838426661
Zadzwoń 123 07 06 04

Maszyna do lodów tajskich 690030001 CookPRO

Przedstawiamy Państwu naszą maszynę do lodów tajskich, która została specjalnie zaprojektowana do wytwarzania tego modnego i atrakcyjnego deseru. Nasza maszyna ma wymiary 950x520x770 mm i waży 60 kg, co czyni ją łatwą w transporcie i przechowywaniu. Maszyna posiada dwa stanowiska robocze oraz średnicę stanowiska roboczego wynoszącą 400 mm, co umożliwia maksymalizację procesu produkcji.

Parametry techniczne maszyny do tajskich lodów

Moc maszyny wynosi 1,4 kW, a zasilanie to 220V / 50hZ. Czynnikiem chłodzącym jest R22/600g, a wydajność wynosi do 28 l/h. W zestawie znajdują się szpachelki do przygotowywania lodów. Maszyna jest łatwa w obsłudze i przyciąga uwagę swoim widowiskowym sposobem produkcji lodów tajskich.

Modny deser

Lody tajskie to obecnie jedna z najmodniejszych i najbardziej pożądanych przekąsek. Dlatego zdecydowaliśmy się wprowadzić do naszej oferty maszynę do ich wytwarzania. Wysoka jakość wykonania i pewność działania naszej maszyny jest dostępna w bardzo przystępnej cenie.
Maszyna jest idealnym rozwiązaniem dla kawiarni, barów, cukierni i lodziarni, które chcą poszerzyć swoją ofertę o nietuzinkowe, atrakcyjne desery. Lody tajskie doskonale komponują się z owocami, musami czy bitą śmietaną i mogą z powodzeniem stanowić podstawę działalności gastronomicznej. Bez wątpienia przyciągną one uwagę klientów w upalne dni, a także poza sezonem.
W Internecie można znaleźć mnóstwo filmików prezentujących, jak należy używać takiej maszyny, a po nabraniu wprawy, proces produkcji jest bardzo przyjemny, szybki i przyciągający uwagę. Serce procesu produkcji to wysokiej jakości stanowiska robocze o bardzo niskiej temperaturze, na których mieszamy i przygotowujemy składniki, które następnie rozcinamy i rolujemy w widowiskowy sposób.

Personalizacja oferty

Lody tajskie można bardzo łatwo personalizować, co stanowi ich niezaprzeczalną zaletę. Możemy używać szerokiego wachlarza dodatków, składników i smaków, a po nabraniu wprawy, również miksować kilka różnych smaków jednocześnie. Do stanowisk polecamy nasze pojemniki GN, w których można atrakcyjnie prezentować mnogość dostępnych smaków i dodatków.
Imię i nazwisko
E-mail
ZAPYTAJ O PRODUKT