Hendi to międzynarodowy producent profesjonalnego sprzętu gastronomicznego. Firma powstała 70 lat temu w Holandii, a od 2005 roku działa na polskim rynku. Gastroprofit – jesteśmy jednym z silnych dystrybutorów produktów Hendi w Polsce. Współpracujemy z tą marką od wielu lat.

Jakość i innowacyjność, czyli o produktach Hendi

Wysokiej jakości sprzęt, oferta dostosowana do potrzeb klientów i przystępna cena – to kluczowe „znaki rozpoznawcze” producenta. Hendi wytwarza urządzenia i akcesoria gastronomiczne przystosowane do standardów profesjonalnej gastronomii. Zdecydowaliśmy się na współpracę z holenderską marką nie tylko z uwagi na otwartość na potrzeby Klientów czy wysoką jakość, ale również ze względu na jej dynamiczny rozwój. Dzięki stale poszerzającej się gamie produktów możemy oferować naszym Partnerom szeroki wybór z gwarancją jakości, przy zachowaniu rozsądnych cen.

Oferta producenta

W naszym sklepie znajdą Państwo produkty Hendi, takie jak np.:

  • Kuchnie

W każdej restauracji, barze lub innym punkcie gastronomicznym powinna pojawić się kuchnia, z piecem gazowym lub elektrycznym. Kwestie, które warto uwzględnić przy dokonywaniu wyboru, to m.in. liczba palników, moc płyt czy moc piekarnika. Dobrze jest zwrócić uwagę również na materiały, z jakich wykonana jest kuchnia i jej poszczególne części.


  • Piece

W przypadku pieca niezmiernie ważna jest funkcjonalność. Dobrze, by urządzenie posiadało funkcje, dzięki którym można przyrządzać różne rodzaje potraw – zarówno np. mięsa, jak i delikatne dania z ryb i drobiu. Liczy się również komfort obsługi, który wzrasta m.in. dzięki czytelnemu panelowi, na którym widać, jakie funkcje aktualnie są włączone lub jaki jest poziom wilgotności itd.

  • Grille

Grillowane potrawy są smaczne i zdrowe. Na grillu można przygotowywać nie tylko mięsa, ale również warzywa. Urządzenia tego typu idealnie nadają się również do podgrzewania pieczywa. Wybierając grill, warto zwrócić uwagę m.in. na to, czy konkretne urządzenie posiada rozwiązania ułatwiające czyszczenie.

  • Naleśnikarki

Pyszne, duże naleśniki smakują wybornie zarówno na słodko, jak i na słono. Naleśnikarka ułatwia ich smażenie, o ile np. płyta grzewcza jest wykonana z tworzywa, które łatwo utrzymać w czystości. Ważne są również dodatkowe funkcje, takie jak np. regulacja temperatury czy zabezpieczenie przed przegrzaniem.

Syfony do bitej śmietany

W restauracjach i kawiarniach potrzebne są nie tylko sprzęty kuchenne, takie jak np. piece czy naleśnikarki. Duże znaczenie mają również akcesoria, takie jak np. syfony do bitej śmietany, dzięki którym łatwiej jest przygotowywać potrawy, które nie tylko wybornie smakują, ale również świetnie się prezentują.