⭐ Jeśli szukasz profesjonalnych mebli ze stali nierdzewnej, zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycją przygotowania oferty na meble gastronomiczne z atestem, który jest wymagany i  respektowany przez Sanepid.

⭐ Każda kuchnia w restauracji, barze, pizzerii, kebabie czy innej gastronomii wymaga stworzenia komfortowych warunków pracy dla personelu. Ważnym aspektem jest ergonomia mebli gastronomicznych ze stali, a także łatwość utrzymania ich w czystości.

⭐ Nasza oferta gwarantuje nielimitowane konsultacje i fachowe doradztwo, dzięki którym dostosujemy propozycję pod Państwa indywidualne potrzeby. Mamy kilkanaście lat doświadczenia, a nasze zaplecze stanowią profesjonaliści, którzy w razie potrzeby doradzą Państwu najlepsze rozwiązanie, tak by mebel był nie tylko solidny, ale również praktyczny i co ważne wykonany estetycznie.

Jakie meble w ofercie Gastroprofit.pl

Stoły do pracy (z półkami, bez półek, nadstawkami, szafkami)

Blaty robocze (bez zlewu, ze zlewem, z kilkoma zlewami)

✅ Stoły ze zlewem (z półkami, bez półek, szafkami, szufladami)

Baseny gastronomiczne i inne meble do zmywalni

Szafy magazynowe, szafy przelotowe, szafki wiszące, regały, półki

Wózki kelnerskie, wózki hotelowe, wózki do DPS, wózki z szafkami

✅ Kosze nierdzewne

Separatory tłuszczu do gastronomii

✅ Nadstawki, podstawy pod garnki i urządzenia gastronomiczne

Okapy przyścienne i centralne (skośne, trapezowe, skrzyniowe)


✍️ Jak wygląda proces przygotowania oferty?

W pierwszej kolejności skontaktuj się z nami podając jak najwięcej szczegółów dotyczących obiektu. Jeśli posiadasz już projekt, prześlij go do nas. Nasi specjaliści zapoznają się ze specyfikacją i skontaktują się, by omówić ewentualne uwagi. Następnie w ciągu 1-3 dni roboczych otrzymasz kalkulację cenową wraz ze specyfikacją mebli. Pomożemy dobrać odpowiedni rodzaj stali, by oferta była atrakcyjna cenowo, a jednocześnie gwarantowała jakość i niezawodność. Jeśli nie masz projektu, w zależności od stopnia skomplikowania inwestycji, przygotujemy wycenę lub zajmiemy się projektem od postaw (opcja płatna dodatkowo - cena zależna od wielkości i rodzaju lokalu).