• Kategorie
  • Parametry
  • Dodatki barmańskie

Profesjonalne dodatki barmańskie

Barman w swojej pracy oprócz urządzeń i dodatkowych narzędzi, dzięki którym pracuje, musi mieć jeszcze odpowiednie składniki, aby w ogóle mieć na czym pracować. Tak jak nawet najlepszy barman nie przygotuje drinków dla setek gości bez funkcjonalnych urządzeń, tak też nie przygotuje ich z najlepszych wyposażeniem, lecz bez wystarczającej ilości składników lub posiadając składniki słabej jakości. Kolejny z podstawowych punktów wyposażenia baru to w związku z tym słodkie dodatki barmańskie!

Rodzaje dodatków barmańskich

Nieodzowne dodatki barmańskie, jakich potrzebujesz, to syropy barmańskie. W zależności od ich rodzaju, można ich używać zarówno do drinków, jak i kaw, herbat oraz innych napojów. Jest to więc podstawowy składnik, który dodajemy do głównego aktora danego napoju – kawy, czy też alkoholu. Wybór jest tutaj ogromny i to, czego użyjemy, zależy wyłącznie od naszego gustu, jeśli chodzi o potrzeby domowe; w profesjonalnej gastronomii zaś – pozwala na łatwe dostosowanie się do potrzeb gości. Dostępne są zarówno syropy słodkie, jak też nieco bardziej wytrawne, dla osób lubiących delektować się bardziej stonowanym smakiem. Popularne smaki syropów to m.in. wanilia, orzech, piernik, karmel, mięta, migdał, czekolada, amaretto, cynamon, limonka, czy truskawka. Uzyskasz przy ich pomocy zarówno orzeźwiający alkoholowy drink, jak i rozgrzewającą kawę na zimową porę. Kolejny ze słodkich dodatków barmańskich stosowanych zarówno w domach klientów, jak i w lokalach gastronomicznych to smoothie. Jest to doskonała owocowa baza do lemoniady, drinków mlecznych oraz innych napojów. Równie pyszne i słodkie są dodatki dodawane do tego, co jemy, czyli do deserów. Tutaj oczywiście można znaleźć sosy o smakach takich, jak czekolada, karmel bądź truskawka. To dodatek niezbędny w barze, ale też w restauracjach, cukierniach, a także wielu domach, gdzie np. mieszkają dzieci, a rodzice przygotowują dla nich często słodkie desery. Nie należy pominąć też nawet najdrobniejszych dodatków barmańskich, które również stosowane są nie tylko w barach, czyli o dodawanych do napojów lub deserów pojedynczo pakowanych ciasteczkach, które zawsze są miłym upominkiem dla klientów. Często wykorzystuje się je też jako poczęstunek w miejscach publicznych, ustawiając je na ladzie w sklepie, na poczekalni, czy w biurze. To oczywiście wciąż nie wszystko ze słodkich dodatków barmańskich. Każdy barman ma pod tym względem swoje pomysły i każdy stosuje inne produkty – praktycznie jedynym ograniczeniem jest tutaj wyobraźnia.

Sklep internetowy z dodatkami barmańskimi

Jeśli zastanawiałeś się, gdzie możesz dostać profesjonalne dodatki barmańskie, to właśnie znalazłeś rozwiązanie swojego dylematu. Oferujemy dziesiątki produktów w tym zakresie – od syropów, po smoothie. Przygotujesz dzięki nim niejeden pyszny napój – zarówno w domu dla swoich bliskich, jak i dla klientów w prowadzonym przez siebie lokalu gastronomicznym. Poznaj naszą ofertę i wybierz interesujące Cię produkty. Zachęcamy do zakupów w naszym sklepie dla profesjonalnej gastronomii.