• Kategorie
  • Parametry
  • Gofrownice i naleśnikarki

Gofry i naleśniki – ulubione słodkie przysmaki wielu klientów

Gdy pomyślimy o wakacyjnym wyjeździe nad morze lub do turystycznej miejscowości w innym miejscu, do głowy przychodzi nam zapewne kilka podstawowych skojarzeń. Jednym z nich bez wątpienia są charakterystyczne budki ze słodkościami i kawiarnie, w których spróbować możemy m.in. lodów oraz gofrów. Właśnie gofry oraz naleśniki są dla wielu najsmaczniejszymi słodkimi ciepłymi przekąskami, którym bardzo trudno się oprzeć. Nie zdziwi Cię zapewne, jeśli powiemy Ci, że również ten typ lokali gastronomicznych korzysta ze specjalnych, dedykowanych do tego typu dań sprzętów gastronomicznych. Są nimi m.in. gofrownice i naleśnikarki elektryczne oraz gazowe. Odszukasz je oczywiście w ofercie sklepu internetowego dla profesjonalnej gastronomii – Gastroprofit.

Gofrownice elektryczne, naleśnikarki i inny sprzęt do słodkich, ciepłych przekąsek

Sprzętem kuchennym służącym do wypiekania gofrów są gofrownice, naleśniki przygotujesz natomiast na naleśnikarce. Są to urządzenia, dzięki którym w łatwy sposób uzyskasz pożądany kształt wypieku, a powłoki znajdujące się na nich sprawią, że ciasto nie przylgnie i nie rozerwie się, jak byłoby to możliwe na klasycznej patelni. Wystarczy, że wlejesz ciasto, które przygotowałeś na gofry do specjalnej formy znajdującej się w urządzeniu i możesz poczekać, aż całość idealnie się wypiecze. Ciasto będzie równomiernie rozprowadzone, nie będzie surowe ani się nie przypali. Możesz również wybrać urządzenie służące do wypieku donutów, czyli popularnych amerykańskich pączków z dziurką w środku. Dostępne są różne wersje opisywanych urządzeń – posiadamy zarówno nalesnikarki i gofrownice elektryczne, jak też solidne żeliwne gofrownice oraz gazowe. Łatwo dobierzesz sprzęty o takiej charakterystyce oraz mocy, które pasować będą do charakteru prowadzonego przez Ciebie lokalu. Z urządzeń, które oferujemy, korzystają zarówno małe punkty gastronomiczne w nadmorskich budkach, jak też duże cukiernie i kawiarnie. Tak szeroka możliwość zastosowania to również zasługa jakości produktów, które oferujemy. Są to bowiem artykuły tak znanych i cenionych w branży gastronomicznej producentów, jak Hendi, STALGAST, czy cookPRO. Żeliwne gofrownice oraz inne produkty z naszej oferty to nie tylko sprzęt praktyczny, ale też elegancko wyglądający, co równie ważne, gdy przygotowujesz słodkie potrawy na widoku gości i zależy Ci na sprawieniu dobrego wrażenia i estetyce miejsca. Wszyscy miłośnicy słodkich przekąsek, którzy odwiedzą Twój punkt gastronomiczny, z pewnością będą urzeczeni smakiem potraw, jakie będziesz mógł im zaoferować dzięki tak wysokiej jakości sprzętowi.

Słodkie przekąski przygotowywane wspólnie z Gastroprofit

Dostępne u nas gofrownice oraz naleśnikarki elektryczne i gazowe to sprzęt doskonały do cukierni, kawiarni oraz budek gastronomicznych. Dzięki zakupionym u nas urządzeniom podasz klientom gofry w kształcie kwiatków lub serduszek oraz perfekcyjnie okrągłe i doskonale wypieczone naleśniki lub pączki. Zobacz, dlaczego warto wybrać profesjonalny sprzęt od najlepszych producentów z branży również do prowadzonej przez siebie gastronomii.