• Kategorie
  • Parametry
  • Meble gotowe

Oferta mebli do lokali gastronomicznych bardzo często opiera się o rozwiązania przygotowywane na indywidualne zamówienie klienta z racji na konieczność dopasowania wyposażenia do konkretnych wymiarów i charakterystyki danego pomieszczenia. Jest to bardzo praktyczne, lecz oczywiście stwarza konieczność dłuższego oczekiwania na zamówiony produkt. W niektórych przypadkach nie ma z pewnością potrzeby tworzenia rozwiązań dedykowanych, indywidualnych – wystarczy skorzystać z produktów oferowanych przez producentów wyposażenia gastronomicznego. Jeśli chcesz skorzystać z oferty gotowych mebli gastronomicznych, to wiele interesujących i praktycznych produktów odnajdziesz w naszym sklepie internetowym.

Meble do Twojej kuchni

Oferujemy dziesiątki gotowych mebli nierdzewnych do profesjonalnych kuchni oraz zmywalni, dostępnych bez konieczności wykonywania ich na indywidualne zamówienie. Posiadamy wiele rodzajów akcesoriów o różnych wymiarach, dzięki czemu dopasujesz wybrane rozwiązania do swojej kuchni i indywidualnych potrzeb. Oferujemy m.in. stoły, okapy, półki kelnerskie, regały, szafy, umywalki oraz znacznie więcej gotowych już rozwiązań. Wybierzesz u nas wyposażenie, dzięki któremu łatwiej przygotujesz wydawane w swoim lokalu posiłki, lepiej zagospodarujesz przestrzeń na jego zapleczu, a także sprawisz, że mycie naczyń stanie się wydajniejsze. Są to produkty z wysokiej jakości stali nierdzewnej AISI 430 pokrytej tlenkiem chloru. W praktyce oznacza to, że posiadają gładką, wygodną podczas pracy powierzchnię, odporną na uszkodzenia mechaniczne i pozwalającą na stosowanie na niej chemicznych środków higieny kuchennej. Materiały ten jest też odpowiedni do pracy z żywnością i spełnia wymogi sanitarne dotyczące bezpieczeństwa serwowania posiłków w lokalach gastronomicznych. Wybierając gotowe meble gastronomiczne z naszej oferty, stawiasz w związku z tym nie tylko na funkcjonalność, ale też na bezpieczeństwo i najwyższą jakość obsługi swoich klientów. Setki dostępnych u nas produktów oznaczają, że możesz stworzyć profesjonalną, dostosowaną do Twoich potrzeb oraz warunków lokalowych kuchnię, zmywalnię oraz inne pomieszczenia zaplecza restauracyjnego bez korzystania z niekiedy droższych i wymagających dłuższego oczekiwania ofert produktów wytwarzanych na zamówienie.

Skompletuj wyposażenie swojej kuchni razem z nami

W naszej ofercie znajdziesz gotowe meble stalowe do swojego lokalu pochodzące od najlepszych producentów sprzętów gastronomicznych, jak np. Hendi, Ultra Power, Royal Catering, REDFOX i Paderno. Dzięki temu wybierając takie produkty, masz pewność, że są one wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół i cechują się precyzyjnym wykończeniem, nawet pomimo faktu, iż nie są one stworzone na Twoje zamówienie, lecz są produktami pochodzącymi z ogólnej oferty danego producenta. Wybór profesjonalnego wyposażenia dedykowanego dla gastronomii gwarantuje Ci komfort pracy każdego dnia w każdej kuchni gastronomicznej.