Dlaczego gastroprofit.pl?

wygodne płatności


szybka wysyłka

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Mieszalniki do farszu, mieszarki do farszu

Mieszarka do farszu 11L, wsad 6.5 kg Hendi 282168 Prezentujemy urządzenie dedykowane dla małych produkcji wyrobów wedliniarskich. Cała konstrukcja została wykonana ...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
825.00
825.00
Urządzenie dla małej produkcji wyrobów wędliniarskich Całość wykonana ze stali nierdzewnej AISI 304 Uchwyt korbki z odlewu aluminium Dzieża przechylna, ułatw...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
1054.00
1054.00
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
9800.00
9800.00

Mieszalnik do farszu - przydatny pomocnik

Dzięki mieszalnikowi do farszu, przygotowanie nadzienia do różnych potraw zarówno w profesjonalnej gastronomii jak i w domu jest bardzo łatwe i zdecydowanie szybsze niż tradycyjną metodą. Jednocześnie konstrukcja urządzenia umożliwia zachowanie najwyższej jakości i gwarantuje pożądany efekt zarówno jak chodzi o konsystencję jak i walory smakowe farszu.

Do czego nadaje się mieszalnik?

Mieszalniki do farszu jak sama nazwa wskazuje są przeznaczone do przygotowywania nadzienia do różnych potraw. Najczęściej są stosowane do robienia farszu do pierogów, gołąbków, naleśników czy kiełbas. W praktyce mogą być stosowane praktycznie do wszystkiego i jedynym ograniczeniem jest inwencja użytkownika.

Jaki rodzaj mieszalnika do farszu?

Wyróżniamy mieszalniki do farszu ręczne oraz hydrauliczne. Pierwsze mogą być stosowane zarówno w domu jak i profesjonalnej gastronomii. Drugi rodzaj jest odpowiedni do produkcji nadzienia na skalę przemysłową. Urządzenia różnią się od siebie pojemnością komory mieszania.

Szeroki wybór profesjonalnych mieszalników do farszu znajdą Państwo w sklepie internetowym GastroProfit.pl

Mieszalniki ręczne do farszu – atrakcyjna oferta 

 

Poza mikserami i robotami, które mają jeszcze więcej funkcji, w naszej ofercie można znaleźć mieszalniki ręczne do farszu. Są to nowoczesne urządzenia, niezbyt znane jeszcze jakiś czas temu. Dziś uwielbiane przez pracowników kuchni z uwagi na wygodę, jaką im zapewniają podczas mieszania składników farszu. Stosowanie tego urządzenia nie prowadzi do utraty smaku czy właściwej konsystencji gotowej już potrawy. Wręcz przeciwnie, zapewniają idealne wymieszanie składników, co ma wpływ na jakość i doskonały smak tych dań. Posługując się mieszalnikiem można z łatwością przygotować nadzienie wykorzystywane podczas przygotowywania różnych potraw. Urządzenie to może posłużyć nawet do robienia kiełbas, gołąbków czy pierogów. Tym sposobem nierzadko znajduje zastosowanie również w domach do przygotowywania własnych wyrobów. W naszej ofercie można znaleźć duży wybór mieszalników – małych, dużych, prostych i funkcjonalniejszych. W dodatku są one w bardzo atrakcyjnych cenach.