Dlaczego gastroprofit.pl?

wygodne płatności


szybka wysyłka

WhatsApp
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Katalog - Fresto - ekspresy do kawy w Gastroprofit.pl

Ekspres Automatyczny Fresco X65 Kompaktowy i nowoczesny ekspres do kawy Fresco X65, idealny dla biur i obiektów gastronomicznych. Wydajność 80 kaw dziennie, wysokiej jakości materiały, dwie wydajne termobloki, czterolitrowy zbiornik na wodę, intuicyjny 7-calowy wyświetlacz, funkcja telemetrii i zautomatyzowane programy czyszczące. Idealny dla intensywnego użytkowania.
Przewidywana wysyłka 3 dni
Dostępność Średnia ilość
7299.00
7299.00
szt. Do schowka
Ekspres Automatyczny Fresco X580 Nowoczesny ekspres Fresco X580, idealny dla dużych przestrzeni biurowych i gastronomicznych. Wydajność ok. 300 kaw dziennie, 10-calowy wyświetlacz, zbiornik na kawę 1,2kg, telemetria, moduł MDB, automatyczne programy czyszczenia. Doskonałe wrażenia z korzystania.
Przewidywana wysyłka 3 dni
Dostępność Średnia ilość
22999.00
22999.00
szt. Do schowka
Ekspres Automatyczny Fresco X580 z Lodówką C22 Nowoczesny ekspres Fresco X580 z lodówką C22, idealny dla dużych przestrzeni biurowych i gastronomicznych. Wydajność ok. 300 kaw dziennie, 10-calowy wyświetlacz, zbiornik na kawę 1,2kg, telemetria, moduł MDB, automatyczne programy czyszczenia. Lodówka C22 z inteligentną kontrolą temperatury mleka.
Przewidywana wysyłka 3 dni
Dostępność Średnia ilość
26499.00
26499.00
szt. Do schowka
Ekspres Automatyczny Fresco X580 z Lodówką C5 Nowoczesny ekspres Fresco X580 z lodówką C5, idealny dla dużych przestrzeni biurowych i gastronomicznych. Wydajność ok. 300 kaw dziennie, 10-calowy wyświetlacz, zbiornik na kawę 1,2kg, telemetria, moduł MDB, automatyczne programy czyszczenia. Lodówka C5 z inteligentną kontrolą temperatury mleka.
Przewidywana wysyłka 3 dni
Dostępność Średnia ilość
25499.00
25499.00
szt. Do schowka
Ekspres Automatyczny Fresco X65 Plus Kompaktowy i nowoczesny ekspres do kawy Fresco X65 Plus, idealny dla biur i obiektów gastronomicznych. Wydajność 80 kaw dziennie, wysokiej jakości materiały, dwie wydajne termobloki, czterolitrowy zbiornik na wodę, intuicyjny 7-calowy wyświetlacz, funkcja telemetrii i zautomatyzowane programy czyszczące. Idealny dla intensywnego użytkowania.
Przewidywana wysyłka 3 dni
Dostępność Średnia ilość
8499.00
8499.00
szt. Do schowka
Ekspres Automatyczny Fresco X85 Plus Nowoczesny i wydajny ekspres do kawy Fresco X85 Plus, idealny dla restauracji, hoteli i biur. Stalowy stożkowy młynek, jednostka zaparzająca, 1kg zbiornik na ziarna, 6l zbiornik na wodę, 7-calowy dotykowy wyświetlacz, funkcja mailraport, moduł MDB. Wydajność ok. 100 kaw dziennie, łatwe i higieniczne czyszczenie.
Przewidywana wysyłka 3 dni
Dostępność Średnia ilość
10499.00
10499.00
szt. Do schowka

FRESCO.COFFEE w Gastroprofit.pl

FRESCO.COFFEE: Profesjonalne Ekspresy do Kawy Dostępne w Gastroprofit.pl

O Firmie FRESCO.COFFEE:

FRESCO.COFFEE Sp. z o.o. to uznany producent, importer i dystrybutor ekspresów do kawy, specjalizujący się w sektorze OCS (Office Coffee Service) oraz HoReCa (Hotel/Restaurant/Café). Firma powstała z inicjatywy ekspertów, którzy stali u początków pierwszych palarni kawy w Polsce. Zespół FRESCO.COFFEE to doświadczeni profesjonaliści z blisko trzydziestoletnim stażem w branży HoReCa i Office, którzy łączą profesjonalizm z pasją do doskonałej kawy.

Misja i Oferta:

Misją FRESCO.COFFEE jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań w dziedzinie ekspresów do kawy, które spełniają wymagania nowoczesnego rynku. Jako importer, koncentrujemy się na zwiększaniu naszej obecności na rynku profesjonalnych ekspresów biurowych i gastronomicznych. Nasze produkty, dostępne w ofercie sklepu Gastroprofit.pl, są idealnym wyborem dla palarni kawy, hurtowni gastronomicznych oraz kluczowych sklepów HoReCa, zapewniając im atrakcyjne marże i stabilne ceny.

Współpraca i Serwis:

Wybierając ekspresy FRESCO.COFFEE z Gastroprofit.pl, nasi klienci mogą liczyć na jasne zasady współpracy, uczciwą politykę sprzedaży oraz wyjątkową opiekę posprzedażową. Oferujemy unikalny model serwisowy z dostępem do części zamiennych w konkurencyjnych cenach, 12-miesięczną gwarancją, instruktażowymi filmami szkoleniowymi oraz infolinią serwisową. Regularnie aktualizujemy nasze materiały szkoleniowe i marketingowe, aby ułatwić sprzedaż naszym partnerom.

Dodatkowe Usługi:

Rozszerzając naszą ofertę w Gastroprofit.pl, proponujemy również usługi dodatkowe, takie jak możliwość stworzenia własnej marki kawy.

Prezentacje i Demonstracje:

Nasi przedstawiciele są gotowi zaprezentować nasze produkty, dostępne w Gastroprofit.pl, każdemu zainteresowanemu klientowi, oferując pokazy i aktywne prezentacje urządzeń, aby pokazać ich zalety i funkcjonalności.

Zapraszamy do Zakupów w Gastroprofit.pl:

FRESCO.COFFEE to więcej niż dostawca ekspresów do kawy. To partner, który wspiera rozwój Twojego biznesu, oferując produkty najwyższej jakości i profesjonalne wsparcie. Zapraszamy do odwiedzenia Gastroprofit.pl, gdzie znajdziesz naszą pełną ofertę ekspresów do kawy FRESCO.COFFEE, i dołącz do grona zadowolonych klientów, cieszących się z wyboru najlepszych rozwiązań dla swojego biznesu.