• Kategorie
  • Parametry
  • Akcesoria bufetowe

W tej kategorii znajduje się szeroki wybór akcesoriów bufetowych oraz innych przydatnych urządzeń w profesjonalnej gastronomii. Na Gastroprofit.pl dbamy o to, żeby nasze oferta była kompletna i pozwalała na doskonałe wyposażenie każdego lokalu we wszystkie niezbędne produkty i akcesoria. Z tego powodu zebraliśmy dla Państwa wszystkie przydatne przedmioty, które pełnią funkcję dekoracyjną, informacyjną i są niezastąpione podczas przyprawiania oraz serwowania potraw i wody lub soków. Wszystkie akcesoria zostały stworzone przez producentów z długim doświadczeniem, którzy produkują swoje wyroby w oparciu o prawdziwe potrzeby zarówno klientów jak i pracowników gastronomii.

Jakie akcesoria bufetowe mogą Państwo u nas znaleźć? 

Są to z pewnością przedmioty przydatne zarówno na sali gości jak też za barem lub w restauracyjnej kuchni. Przykładowe produkty dostępne w tej kategorii to m.in: 

  • Tace kelnerskie wykonane z różnych materiałów. Produkty są praktyczne i eleganckie, a w niektórych wersjach wykazują właściwości antypoślizgowe.
  • Stojaki na sosy, przyprawniki, hot dogi oraz inne przedmioty i potrawy
  • Dyspensery do oliwy przydatne zarówno kucharzom jak też klientom, którzy chcą doprawić potrawę za pomocą aromatycznej oliwy czosnkowej lub ziołowej
  • Grzałki, półmiski, dzbanki, termosy, tabliczki informacyjne, 
  • Patery do owoców i ciast, szczypce do serwowania ciast, Witryny chłodzące, 
  • Dozowniki do soków, płatków, herbat, mleka, kawy, syropów, kosze na pieczywo

Oraz inne produkty służące do estetycznego wydawania potraw klientom barów, restauracji oraz szwedzkich stołów np. W agroturystykach, hotelach i podczas konferencji oraz bankietów. Wszystkie oferowane akcesoria to wynik analizy potrzeb pracowników oraz klientów gastronomii. Zrobiono je z wytrzymałych i eleganckich materiałów tak aby mogły łączyć w sobie funkcje takie jak estetyka, funkcjonalność, wytrzymałość oraz łatwość czyszczenia. 

Gdzie używać artykułów bufetowych z Gastroprofit.pl? 

Są to przedmioty, które są odpowiednie do użytku w restauracji, barze, stołówce, hotelu, cateringu, agroturystyce oraz innych miejscach zajmujących się podawaniem jedzenie dla większej ilości osób. Wiele z oferowanych przez nas produktów może być używana także w domu. Elegancja oraz funkcjonalność artykułów sprawia, że idealnie prezentują się na sali pełnej gości i jeszcze bardziej wzbogacają wygląd gustownie urządzonego wnętrza. 

Przedmioty w tej kategorii to kompletna oferta do stworzenie przyjemnego otoczenia podczas pikniku, przyjęcia plenerowego oraz innych spotkań wymagających użycia estetycznych i praktycznych pojemników na żywność oraz przyprawy i sosy. 

Dzbanki wspaniale podkreślą wygląd ładnie urządzonego baru, a porządne przyprawniki sprawią, że stoliki w restauracji będa prezentowały sie bardziej zachęcająco. Patery do owoców i tortów to idealna propozycja zarówno do ekspozycji w cukierni jak też prywatnych przyjęciach urządzanych za pomocą cateringu. 

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą naszego sklepu i życzymy funkcjonalnych zakupów, które wzbogacą zarówno wygląd jak i renomę Państwa lokali!