• Kategorie
  • Parametry
  • Termosy

Termos – klasyczne rozwiązanie do ciepłych napojów

Termos to produkt, z którego prawdopodobnie korzystał kiedyś każdy z nas. Transportowanie ciepłej herbaty lub kawy w termosie jest po prostu wygodne – np. podczas podróży samochodem, czy pociągiem w jesienne i zimowe dni. Termosy nie są jednak akcesorium wykorzystywanym jedynie przez prywatnych, indywidualnych klientów. Korzysta z nich również szeroko rozumiana profesjonalna gastronomia. Poszukujesz profesjonalnych termosów gastronomicznych do swojego lokalu? Sprawdź ofertę sklepu internetowego Gastroprofit.

Termosy gastronomiczne

Oferujemy profesjonalne termosy do żywności, a także do kawy i herbaty dedykowane dla lokali gastronomicznych. Jest to wyposażenie, które sprawdzi się w każdej sytuacji, w lokalu o każdym charakterze działalności. Termosy do kawy i herbaty mogą być bez problemu wykorzystywane w stołówkach, lokalach żywienia zbiorowego, a także wszędzie tam, gdzie goście mogą korzystać ze szwedzkiego stołu i bufetu. Termosy do zup oraz do innej żywności są z kolei szeroko wykorzystywane np. przez lokale, które świadczą usługi dowozu dań do klientów. Dzięki temu osoba zamawiająca posiłek może zawsze cieszyć się ciepłym daniem. Produkty te sprawdzą się również na wyposażeniu firm cateringowych obsługujących różnego rodzaju imprezy i eventy. Termosy gastronomiczne wyróżniają się oczywiście większą pojemnością niż te, z jakich korzystamy prywatnie. Są one dostępne zarówno w pojemnościach 1 lub 2 litrów, jak też większych, nawet 20, 30 i 50 litrów. Mogą być one również wyposażone w kraniki, dzięki którym obsługa nawet najbardziej pojemnych modeli będzie wygodna i komfortowa. Wszystkie termosy gastronomiczne wykonane są z materiałów doskonale przystosowanych do kontaktu z żywnością i profesjonalnego użytku. Jest to możliwe m.in. dzięki stali nierdzewnej odpornej na działanie środków chemicznych oraz łatwej do utrzymania w czystości. Są też one wyjątkowo odporne na zarysowania i zagniecenia, co jest istotną cechą, gdy potrzebujesz termosu do żywności mającego posłużyć w czasie transportu dań do klientów poza lokal. Dzięki takim wysokiej jakości termosom gastronomicznym przechowywany płyn zmieni temperaturę o zaledwie 3-5 stopni nawet dopiero po 4-5 godzinach. To rozwiązanie wygodne, które sprawdzi się w każdym lokalu, gdzie zachodzi potrzeba przechowywania dań i płynów w ściśle określonej temperaturze. Oferujemy termosy takich firm, jak Yato, Hendi, czy Stalgast, w związku z czym masz pewność, że są to produkty niezawodne, na które będziesz mógł zawsze liczyć. Oprócz tego ważne jest ich eleganckie wykonanie – możesz wybrać odpowiedni model do lokalu o każdym wystroju.

Wybierz profesjonalne rozwiązania od Gastroprofit

Poznaj nasze profesjonalne termosy do żywności, zup, kaw, herbat oraz innych produktów spożywczych. Poznaj ich jakość i wykorzystuj na co dzień podczas pracy w swojej restauracji, kawiarni lub barze. Wybierz i przekonaj się, że warto zaufać naszemu sklepowi internetowemu.