Dlaczego gastroprofit.pl?

wygodne płatności


szybka wysyłka

WhatsApp
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Katalog - Produkty marki APS - Gastroprofit.pl

Marka APS
To niemiecki producent, który od blisko 90 lat wytwarza sprzęt barowy, bufetowy, naczynia do serwowania, akcesoria barmańskie i podobny asortyment. Teraz możesz zakupić dowolny produkt APS w atrakcyjnej cenie na Gastroprofit.pl. 

Wszechstronność i użyteczność
Duża baza produktów sprawia, że akcesoria marki APS odpowiadają na najrozmaitsze potrzeby swoich odbiorców. Wszechstronność, jakość wykonania i szeroka oferta produktów barowych APS sprawiają, że produkty tej marki znajdziesz w ogromnej liczbie lokali na całym świecie.

Najpopularniejsze produkty APS
Wyposażenie przeznaczone do serwowania potraw to najważniejsza grupa towarów tego producenta. Pośród nich znajdziesz półmiski, patery, talerze, tace do serwowania, płyty łupkowe i wiele innych. Masz do wyboru szerowki wachlarz materiałów takich jak stal nierdzewna, melamina, drewno, porcelana, szkło itd. W asortymencie APS znajdują się również podgrzewacze bufetowe, podgrzewaczy do potraw i pojemniki gastronomiczne. 

Jeśli poszukujesz wyposażenia baru lub kawiarni, marka APS jest idealna dla Ciebie. Zapytaj doradców Gastroprofit o uszytą = pod Twoje potrzeby. Na każde pytanie otrzymasz szybką odpowiedź!
Brak produktów do wyświetlenia