• Kategorie
  • Parametry
  • Taborety

Palniki na garnki dużych rozmiarów

Jeśli prowadzisz swój biznes gastronomiczny, to wiesz na pewno, że w miejscach takich bardzo często zachodzi potrzeba przygotowywania dużej ilości danej potrawy. Stałym wyposażeniem punktów serwujących gościom jedzenie, są przecież garnki o pojemności przekraczającej 50 litrów. Praca z takimi naczyniami stwarza jednak wiele problemów. Same ich gabaryty sprawiają, że nie na każdej kuchence i nie na każdym palniku istnieje możliwość ich ustawienia. Gdy dodamy do tego jeszcze wagę takiego garnka, gdy będzie on zapełniony, mamy tak naprawdę dużych rozmiarów, ciężki obiekt, z którym w jakiś sposób będzie trzeba poradzić sobie w kuchni. Wyposażeniem, które pomoże Ci zaradzić tego typu problemom, są taborety na gaz oraz taborety elektryczne, które odnajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego z wyposażeniem dla profesjonalnej gastronomii.

Taborety elektryczne i gazowe dla profesjonalnej gastronomii

Taborety gastronomiczne są niskimi, przenośnymi palnikami, umożliwiającymi postawienie na nich garnków dużych rozmiarów, nawet ponad 100 litrowych. Dzięki niewielkiej wysokości przenoszenie takiego naczynia nie sprawi większych problemów, ponieważ konieczne będzie jego uniesienie na wysokość maksymalnie 60 centymetrów. Sprawia to, że przygotowywanie dużej ilości posiłków w restauracjach, czy miejscach takich, jak stołówki szkolne oraz imprezy gastronomiczne, będzie znacznie łatwiejsze. Naprawdę warto, aby każdy lokal gastronomiczny był wyposażony w takie urządzenie. Stosowanie taboretów gazowych oraz elektrycznych jest też popularne w mniejszych lokalach, gdzie nie ma możliwości postawienia wielu dużych urządzeń gastronomicznych, a ceniona jest ich mobilność. Poza tym to doskonała opcja jako palnik tymczasowy, np. na różnego rodzaju imprezy, który zdemontujemy po danym wydarzeniu. 
Dostępnych jest kilka rodzajów taboretów gastronomicznych. Najpopularniejsze są taborety gazowe na gaz ziemny, które zasilać można przy pomocy butli z gazem. Taborety na gaz chętnie stosowane są np. podczas imprez plenerowych. Bardzo wygodną opcją będzie taboret elektryczny lub indukcyjny, który zapewni najwyższy komfort przygotowywania potraw. Oferujemy taborety zarówno z jednym, jak i z dwoma miejscami grzewczymi, dzięki czemu masz możliwość wyboru najkorzystniejszej dla siebie opcji. Dopasujesz wybrany sprzęt do intensywności gotowania oraz ilości obsługiwanych w Twoim lokalu osób. Oferujemy oprócz tego nakładki na ruszt oraz inne akcesoria do taboretów gastronomicznych, które z pewnością przydadzą się w Twojej, wyposażonej w taki taboret kuchni.

Wygoda gotowania

Wybierz taboret na gaz lub prąd i postaw na wygodę gotowania nawet w przypadku, gdy musisz pracować w dużych, mających kilkadziesiąt litrów garnkach. Sprawdź sprzęt idealny zarówno do kuchni w Twoim lokalu, jak i na wszystkie imprezy gastronomiczne na świeżym powietrzu. Zobacz dostępne u nas modele i postaw na wygodne wyposażenie do swojej kuchni. Z Gastroprofit przygotowywanie potraw w każdym lokalu gastronomicznym jest znacznie szybsze i łatwiejsze.